ترفند هایی مهم و ضروری برای حفظ سلامت و زیبایی ناخن

1396/10/24


ناخن های زرد رنگ و بد حالت دو کابوس بزرگ برای افرادی هستند که به پلیش ناخن ها اعتیاد دارند!  تا به حال هیچگونه درمانی برای ناخن های این چنینی کشف نشده است. ولی احتمالأ بعد از خواندن این متن تجربه ی دیگری خواهید داشت.

Talented lex که یکی از وبلاگ نویس های حوزه زیبایی است، در زمینه ی پیرایش ناخن مهارت های زیادی دارد. با دیدن مجموعه ی عظیم لاک و لوازم پولیش ناخن وی، احتمالأ انتظار دارید که ناخن های وی وضعیت بدی داشته باشند، ولی وقتی به تصاویر آپلود شده ی وی (از ناخن های در حالت طبیعی) نگاه میکنید، از سفید بودن آنها انگشت به دهان خواهید ماند. حال مشخص شده است که او یک راز مهم دارد که ما آن راز را معمولأ در کنار مسواک خود نگه داری میکنیم!

او در پستی تحت عنوان " نکات و ترفند های مهم برای سلامت ناخن" در وبلاگش از راز خود برای از بین بردن زردی ناخن ها پرده برداری کرده است.

"اگر شما نیز ناخن های زرد دارید، یک درمان ساده برای شما وجود دارد: ناخن خود را با خمیر دندان بپوشانید و برای 10 دقیقه صبر کرده و آنها را پاک کنید. آنگاه متوجه ناخن های سفید خود خواهید شد."

ما از Ada Slee ( مشاور بخش ناخن از شرکت Rimmel انگلستان ) در رابطه با این ترفند پرس و جو کردیم.

او گفت که:" من از استفاده ی افراد از خمیردندان برای سفید کردن ناخن های زرد آگاهی دارم ولی شخصأ ترجیح میدهم که افراد برای این منظور از مواد طبیعی مثل آبلیمو استفاده کنند، چرا که در خمیر دندان های سفید کننده مواد شیمیایی زیادی وجود دارد. حتی شما میتوانید از مداد سفید ناخن برای سفید نشان دادن ناخن های خود استفاده کنید. مثل مداد ناخن سفید محصول شرکت Rimmel "

که البته به نظر میرسد این گفته  جنبه تبلیغاتی هم برای این شرکت داشته باشد

منبع: ژالان

همچنین بیشتر مطالعه کنید:

کاشت ناخن و خطر بیماری قارچ و سرطان